Vlnitá lepenka

Najpredávanejšie

Dvojvrstová vlnitá lepenka B,105cm
 
od €3,83
(od €4,60 vrátane DPH)
1 položiek celkom
Dvojvrstová vlnitá lepenka B,105cm
od €4,60 vrátane DPH
od €3,83

Vlnitá lepenka sa používa najmä tam, kde potrebujete položiť na seba dve vrstvy materiálu. Z zrecyklovaného papiera. Šírka 105cm.

Kód: 417

Vlnitá lepenka

Potrebujete zakryť podlahu, zabaliť nábytok alebo hľadáte vhodný výplňový materiál do balíkov väčších rozmerov? Na všetky tieto účely výborne poslúži vlnitá lepenka. Má kryciu schopnosť, jednoducho sa s ňou manipuluje a navyše je ekologická.

Ochráni podlahu

Dvojvrstová vlnitá lepenka predstavuje rýchle riešenie pri maľovaní alebo iných prácach v domácnosti, výrobných i obchodných prevádzkach. Pre jej výborné krycie schopnosti vám ušetrí množstvo práce po maľovaní, rekonštrukcii alebo opravách, ktoré je potrebné vykonávať v interiéri. Dve vrstvy papiera sa postarajú aj o príjemný pocit pri chodení a ochranu nielen pred nečistotami, ale i mechanickým poškodením.

Nemáte radi, keď sa vám po zakrytí podlahy pod nohami neustále krčí plastová fólia? Dvojvrstová vlnitá lepenka je dostatočne pevná na to, aby si po položení na pevný podklad zachovala svoj tvar. Pokiaľ by ste ju chceli použiť napríklad na zakrytie schodiska, postačí ju na niekoľkých miestach prichytiť maliarskou alebo lepiacou páskou.

Vlnitá lepenka je ekologickým riešením

Vlnitá lepenka je vyrobená až z dvoch vrstiev 100 % recyklovaného papiera. Po dokončení prác ju jednoducho zrolujete a dvojitá vlnitá lepenka sa dá potom znovu recyklovať. Chceli by ste ju použiť ešte raz? Všetky suché nečistoty je možné z jej povrchu jednoducho pozametať a opätovnému použitiu nebránia ani zvyšky farby. Pri veľkom znečistení, nasiaknutí mastnotou, rozpúšťadlami alebo inými látkami bude potrebné ju vyhodiť.

Ľahká manipulácia pri práci

Pri práci s vlnitou lepenkou na vás nečaká žiadne nekonečné napínanie a priliepanie k podlahe, ako je tomu pri plastovej fólii. Jednoducho ju rozprestriete a prebytočný kus odrežete. Vedľa pásu lepenky potom môžete položiť ďalšie nadväzujúce pásy podľa potreby. V praktickej šírke 105 cm predstavuje riešenie vhodné do každého interiéru.

Doprava
Doprava zadarmo
pri objednávke od 100 € bez DPH / neplatí pre dopravu XXL
Doručenie
Doručenie do 24 hodín
pri objednávke do 11:50
Množstvo
Tovar skladom
tovar reálne na sklade