Pokladničné pásky

Najpredávanejšie

pokladnicne pasky eKASA TERMO logo plastove obalky
Pokladničné pásky eKASA TERMO
Skladom (>600 ks)
Kód: 1317
 
od €0,29
(od €0,35 vrátane DPH)
1 položiek celkom
pokladnicne pasky eKASA TERMO logo plastove obalky
Tip
od €0,35 vrátane DPH
od €0,29

eKasa termo pokladničné pásky skladom. Naše pokladničné pásky sú vyrobené z kvalitného teplocitlivého papiera s garanciou čitateľnosti záznamu až 7 rokov pri bežných...

Kód: 1317

Pokladničné pásky

Pokladničné pásky sú nevyhnutnou súčasťou vybavenia pri predaji tovaru alebo služieb. Využijete ich v pevných aj mobilných prevádzkach, zdravotníckych zariadeniach i meracích prístrojoch.

Podmienkou pre spokojnosť vašich zákazníkov je tlač, ktorá následne vydrží roky skladovania. Preto sa v našej ponuke sústreďujeme na vysokú kvalitu, ktorá vyhovie všetkým požiadavkám na čitateľnosť pre potreby archivácie. Samozrejmosťou je priaznivá cena a ekonomické balenie, vďaka čomu pre vás pokladničné pásky neznamenajú zbytočné navyšovanie nákladov na podnikanie.

Pokladničné pásky

Hľadáte pokladničné pásky do registračných pokladní? Alebo potrebujete pásky do terminálov, váh, na výdaj cestovných lístkov alebo do meracích prístrojov? Pokladničné pásky eKASA termo vyrobené z teplocitlivého papiera vyhovejú vysokým nárokom na čitateľnosť aj trvanlivosť záznamu. Vytlačené údaje budú 100 % viditeľné ešte po 7 rokoch od vydania dokladu (pri skladovaní v bežných podmienkach bez vystavenia vlhkosti alebo priamemu UV žiareniu).

Rozmery podľa vašich potrieb

Pri nákupe si môžete vybrať pokladničné pásky eKASA v rôznych rozmeroch. Pre jednoduchšiu orientáciu sme pre vás pripravili krátky prehľad zariadení aj s potrebnými údajmi. Rozmery v popise kotúčika termo pásky znamenajú:

28/40/12 — 28 mm je šírka, 40 mm je priemer navinutej pásky na kotúčiku, 12 mm udáva rozmery vnútorného priemeru otvoru pre vloženie pásky do zariadenia.

Rýchle dodanie

Ani vy nemáte radi, keď si objednáte tovar, ktorý potrebujete, a potom naň musíte dlho čakať? Vieme, že pre úspech vášho podnikania na čase veľmi záleží. Preto máme pokladničné pásky termo pripravené skladom na okamžitú expedíciu. Spoľahnúť sa môžete tiež na expresné doby dodania prostredníctvom kuriéra.

Doprava
Doprava zadarmo
pri objednávke od 100 € bez DPH / neplatí pre dopravu XXL
Doručenie
Doručenie do 24 hodín
pri objednávke do 11:50
Množstvo
Tovar skladom
tovar reálne na sklade