Stretch fólia 15µm transparent 240 metrov

Kód: 174
5 hodnotení
Značka: Zawmark Plus
€6,49 / ks €7,79 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Stretch fólia 15μm 240m je najrozšírenejší a najklasickejší typ stretch fólie, ktorý sa používa na trhu. Toto klasické prevedenie stretch fólie musí poznať každá firma. Táto fólia je základom pre ochránenie každého exportovaného tovaru. Vhodná je hlavne ako ochrana tovaru na paletách, kde slúži aj ako ochrana proti posunutiu alebo skĺznutiu tovaru z palety alebo ako protidažďová ochrana. 100% recyklovateľný materiál.

Detailné informácie

Doprava
Doprava zadarmo
pri objednávke od 100 € bez DPH / neplatí pre dopravu XXL
Doručenie
Doručenie do 24 hodín
pri objednávke do 11:50
Množstvo
Tovar skladom
tovar reálne na sklade

Podrobný popis

Stretch fólia 15μm 240m je najrozšírenejší a najklasickejší typ stretch fólie, ktorý sa používa na trhu. Toto klasické prevedenie stretch fólie musí poznať každá firma. Táto fólia je základom pre ochránenie každého exportovaného tovaru. Vhodná je hlavne ako ochrana tovaru na paletách, kde slúži aj ako ochrana proti posunutiu alebo skĺznutiu tovaru z palety alebo ako protidažďová ochrana.

Používať sa môže aj na iné účely, alebo ako ochrana už samotného tovaru, kartónov alebo nadrozmerných a tvarom zložitých prvkov. Jej prieťažnosť je 225%, takže manipulácia s ňou je ľahšia ako pri hrúbke 23μm. Kedže je tenšia, lepšie priľne k povrchu avšak pre kvalitné zabalenie palety je potrebných viac vrstiev.

Je plne transparentná, nezahaľuje Váš tovar. Fólia sa dodáva štandardne v 240 metrových návinoch, samozrejme, keďže fóliu prevíjame sami, pri špeciálnej požiadavke je možné zmenenie konfigurácie a nacenenie na mieru. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

  

Stretch fólia 15μm transparent

Materiál: LLDPE

Hrúbka: 15μm

Návin: 240 metrov +-5%

Prieťažnosť: 225%

Typ: Ručná stretch fólia

Farba: Transparent

100% recyklovateľný materiál

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stretch fólie ručné
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: