Plastové obálky biele 75µm čiastočne priehľadné

Kód: 447 448 Zvoľte variant
10 hodnotení
Značka: Zawmark Plus
€8,58 €11 od €8,58 €10,30 vrátane DPH €13,20 vrátane DPH od €10,30 vrátane DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Balenie
Rozmer
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Plastové obálky biele-mliečne, čiastočne priehľadné. Tento typ obálok je veľmi vhodný ak zasielate prestížny tovar. Tieto obálky vyrábame až v hrúbke 75 μm, čo je veľmi pevná hrúbka (pre porovnanie hrúbka COEX obálok - 55μm a klasických šedých 60μm) takže tovar je v obálke dobre chránený. Kedže ide o hrubšie obálky, sú vhodné na zabalenie aj ťažšieho a mohutnejšieho tovaru. Ich biela farba umožňuje popisovateľnosť obálky. 100% Regranulát (LDPE).

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastové obálky biele- mliečne, čiastočne priehľadné. Tento typ obálok je veľmi vhodný ak zasielate prestížny tovar a chcete, aby zákazník a aj každý, kto príde s balíkom do kontaktu mal možnosť cez obálku vydieť jej obsah. Tieto obálky sa takisto používajú na to, aby bol tovar zabalený v obálke ľahko identifikovateľný príjimateľom tovaru. Tieto obálky ale nie sú vhodné, ak zasielate diskrétny tovar a neprajete si, aby bolo vidno do obsahu obálky. Tieto obálky vyrábame až v hrúbke 75 μm, čo je veľmi pevná hrúbka (pre porovnanie hrúbka COEX obálok - 55μm a klasických šedých 60μm) takže tovar je v obálke dobre chránený. Obálky sú transparentné / priehľadné z 25-30%. (70-75% obsahu obálky je zatienených)

Kedže ide o hrubšie obálky, sú vhodné na zabalenie aj ťažšieho a mohutnejšieho tovaru. Ich biela farba umožňuje popisovateľnosť obálky napr. CENTRO fixou. Obálky sú samozrejme vybavené silným lepidlom pre bezpečné uzavretie obsahu obálky.  Možnosť veľkoodberateľských cien v prípade nákupu nad 2000ks obálok. V prípade záujmu o zmenenie konfigurácie na mieru (hrúbka, rozmer, farba) nás prosím kontaktujte telefonicky alebo e-mailom. 

 

Materiál: LDPE

Hrúbka: 75 μm  

Farba: Biela-Mliečna kvôli transparentnosti

Transparentnosť: 25-30%(70-75% obsahu obálky je zatienených)

100% Regranulát (LDPE)