Bublinková fólia 10m návin

Kód: 872 871 Zvoľte variant
8 hodnotení
Značka: Zawmark Plus
€1,65 €3,20 od €1,65 €1,98 vrátane DPH €3,84 vrátane DPH od €1,98 vrátane DPH
Skladom (> 150 ks) Skladom (> 150 ks) Zvoľte variant
Šírka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.10.2021 29.10.2021 Zvoľte variant

Bublinková fólia je ľahko použiteľný, flexibilný, pružný a mäkký obalový materiál, ktorý sa prispôsobí najrozličnejšiemu obaľovanému tovaru. Bublinková fólia zaručene dobre ochráni krehký materiál (sklo, keramika, porcelán, atď) - možnosť použitia bublinkovej fólie aj ako vyplňovací materiál v krabiciach, pri preprave. Kompaktný 10m návin, v šírke 50cm a 100cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre veľký záujem sme pre Vás začali výrábať atraktívne 10 metrové náviny bublinkovej fólie. Bublinková fólia je ľahko použiteľný, flexibilný, pružný a mäkký obalový materiál, ktorý sa prispôsobí najrozličnejšiemu obaľovanému tovaru. Bublinková fólia zaručene dobre ochráni krehký materiál (sklo, keramika, porcelán, atď) - možnosť použitia bublinkovej fólie aj ako vyplňovací materiál v krabiciach, pri preprave.

Bublinková fólia je stočená do rolky, po odvinutí rovno pripravená na balenie. Je vyrobená z LDPE materiálu a je plne 100% recyklovateľná. Veľkosť bubliniek štandardná. Bublinková fólia je nenahraditeľnou súčasťou pri sťahovaní starožitného nábytku a elektroniky. Už pár vrstiev bublinkovej fólie skvelo ochráni Váš tovar na cestách.

Ak často zasielate práve tovar, pri ktorom je väčšia šanca rozbitia pri transporte, bublinková fólia je pre Vás jasným víťazom vo výbere správneho obalového materiálu. Bublinková fólia je z časti transparentná, avšak pri viacerých obalených vrstvách klesá jej transparentnosť exponencionálne. Ak máte nejaké otázky ohľadom našej bublinkovej fólie, alebo by ste mali záujem o nacenenie veľkoobchodných cien, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi zodpovieme Vaše otázky. 

 

Bublinková fólia 100cm   

Materiál: LDPE

Návin: 10 metrov

Farba: Transparent

100% recyklovateľný materiál