Kávovar za 1€

Využite našu jedinečnú ponuku a vyberte si kávovar za 1€ mesačne.

SENCOR: SES 7010NPkavovar 1

O čo vlastne ide ?

Nakupujete kávu u nás a rozmýšľate nad novým kávovarom pre seba, firmu alebo ako darček? Momentálne máte jedinečnú príležitosť využitia našej špeciálnej ponuky a ku káve Vám pribalíme aj kávovar.  

Čo potrebujem splniť ?

Uzavrieť s nami nájomnú zmluvu s viazaním na dobu určitú a to dva roky s príslušnými prílohami. Medzi hlavné podmienky zmluvy patrí pravidelný mesačný odber vybraných značiek zrnkových káv s viazanosťou na dva roky. Zmluvný mesačný odber je rozdielny podľa vybraného druhu kávovaru (min. 6kg/mesiac). Cena mesačného nájmu za kávovar a podmienky platby sú vysvetlené nižšie v sekcii.  

Ako to celé funguje ?

Veľmi jednoducho. Stačí si v našom e-shope www.caffeitaliano.sk objednať jeden z kávovarov SENCOR a to kávovar kávovar SENCOR: SES 7010NP a zároveň sa zaviazať po dobu dvoch rokov odoberať minimálne 6kg ľubovoľnej kávy značky Cagliari CaffèLa Tazza d’OroTorvecaParanáRekico | Morandini | Pedron Caffé | NeroPuro Caffé.

Potrebné mesačné množstvo kávy k odberu sa líši podľa vybraného modelu kávovaru. Povinný počet mesačného odberu pre každý typ kávovaru je uvedený nižšie.  Váš mesačný odber káv môže byť zložený z rôznych druhov, napr. 3x Paraná Extra Bar +  1x REKICO Master Blend  + 2x Morandini Maxima.  Na druhu kávy z vybraných značiek nezáleží. Celý zoznam podporovaných druhov káv nájdete na konci tejto strany. Pomer a druhy káv môžete v priebehu roka meniť. Pri neohlásení zmeny objednávaných káv Vám bude začiatkom nového mesiaca, stále v 5-tom dni daného mesiaca, automaticky odoslaný tovar tak, ako v predchádzajúcej dodávke. Množstvo objednanej kávy môžete takisto meniť, minimálne však v požadovanom odbernom množstve pre daný typ kávovaru. 

Druhá a nasledujúce objednávky budú pri nezmenených podmienkach z Vašej strany automatické. Zvolený tovar Vám bude automatický odosielaný každý mesiac, expedícia z nášho skladu bude stále v určenom dni daného mesiaca s výnimkou víkendov, kde si vyhraďujeme zmeniť deň odosielania o +-2dni. Každá dodávka bude obsahovať faktúru na dané odberné množstvo a druhy kávy + mesačný nájom 1€ s DPH za kávovar. Platí sa raz mesačne pri prevzatí dodávky. Za dodávky sa dá platiť dobierkou alebo platbou vopred. Pri platbe vopred Vám kávu nezašleme, pokiaľ neprijmeme Vašu úhradu na náš účet. V prípade prijatia úhrady, kávu obratom odosielame. 

Cena mesačného nájmu 1€/mesiac

Cena za mesačný nájom kávovaru je 1€ s DPH. Cena nájmu za kávovar 1€ s DPH Vám bude fakturovaná raz mesačne, spolu Vašou dodávkou kávy (6kg a viac). Výsledná cena sa teda môže líšiť podľa vybranej kávy k odberu. Cena nájmu je viazaná na povinné mesačné odberné množstvo kávy podľa podmienok uvedených vyššie.

 

Povinné mesačné odberné množstvo pre daný typ kávovaru: 

SENCOR: SES 7010NP  6kg kávy mesačne a viac

 Odkaz na kávy určené na odber ku prenajatým kávovarom TU.

 

 

Zoznam podporovaných káv na odber pre akciu kávovar za 1€: 

Cagliari Caffè :

La Tazza d’Oro :

Torveca:

Paraná: 

Rekico: 

Morandini: 

Pedron Caffé: 

NeroPuro Caffé: 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie